Новости

“Важко встояти в порту, коли вітер напинає вітрила...”

Новости
12.02.2019
Наша команда - єдина з України взяла участь у 32 щорічній трансатлантичній регаті Atlantic Rally for Cruisers 2018. На вітрильній яхті Бурбон ми перетнули Атлантичний океан, подолавши більше 3000 морських миль.
Погода була непередбачувана і різноманітна - спочатку майже повний штиль, тому нам довелось повернути на південь і ловити попутний вітер, а потім різкі пориви вітру, через які було пошкоджено такелаж і вітрило. Багато навіть досвідчених екіпажів відмовилися від гонки, але ми впорались з труднощами і вчасно та безпечно дісталися берегів Карибських островів. 
Нічні вахти під зоряним небом, суп із летючої риби, що сама застрибнула до нас на борт, відкритий океан - то спокійний та невимушений, то бурхливий та непередбачуваний, і яхта, що на три тижні стала для нас домом - ось яка морська романтика супроводжувала нас під час трансатлантичного переходу. Дивіться, як це було в відеорепортажі СпецКОР. 

До речі, ви теж можете приєднатися до нашого наступного етапу циклу Атлантичних подорожей - трансатлантичного переходу з Майамі на Азорські острови.
Якщо ви хоч раз спробували ходити під вітрилами, відчуваючи вітер у волоссі, приборкувати стихію і робити її своїм союзником, то ви вже не зможете зупинитися, бо  “важко встояти в порту, коли вітер напинає вітрила...”.

все публикации